پرپشت کردن ابرو با روش هاشور ابرو

پرپشت کردن ابرو با روش هاشور ابرو :

پرپشت کردن ابرو با روش هاشور ابرو امروزه بسیار متداول شده است و افراد بسیاری از این روش برای زیبایی ابروهای خود استفاده می کنند. یکی از مزیت هایی که هاشور ابرو دارد این است که به صورت دائمی می باشد و هر چند وقت یک بار اگر خودتان مایل باشید می توانید برای ترمیم آن مراجعه کنید. پرپشت کردن ابرو با روش هاشور ابرو، طراحی دائمی ابرو، به وسیله طراحی شکل هر تار مو در محلی که ابروها رویش داشته اند و پر کردن آن‌ها به وسیله رنگ‌های مخصوص می باشد، از آنجایی که خطای دید وجود دارد، ابروها پرتر به نظر می‌رسند.

انواع پرپشت کردن ابرو با روش هاشور ابرو :

پرپشت کردن ابرو با روش هاشور ابرو در روش های گوناگونی انجام می شود که هر یک از آنها ویژگی خاصی دارد و در زیبایی صورت تاثیر بسیاری می گذارد. برای اینکه با انواع آن آشنایی داشته باشید در ادامه برخی از آنها را توضیح می دهیم.

پرپشت کردن ابرو به روش هاشور ابرو
زیبایی ابرو به روش هاشور ابرو

هاشور خطی

به این هاشور کلاسیک هم می گویند، در این مدل خطوطی که در هاشور وجود دارد در قسمت پهن ابرو و به سمت بالا اجرا می شود و در قسمت انتهایی ابرو که به آن دم می گویند خمیده می گردد.

 هاشور دو بعدی

در این مدل از پرپشت کردن ابرو با روش هاشور ابرو، خطوط هاشور در ابتدا به سمت بالا کشیده می شود و در ادامه به سمت دم خمیده می گردد و خطوطی که در هاشور وجود دارد انتهای ابرو را به سمت پائین می زند.

هاشور سه بعدی

در این مدل از هاشور، ابروها بسیار برجسته‌تر به نظر می‌رسند.در ابتدای ابرو خطوطی که در هاشور وجود دارد را به سمت بالا می زنید و خطوطی که در انتهای ابرو وجود دارد را هم به سمت بالا و هم به سمت پایین می زنید.
۴٫ هاشور هایلایت :
در این مدل از هاشور ابرو از دو رنگ تیره و بلوند استفاده می شود، از رنگ تیره برای کادر ابروها استفاده می شود و داخل آن را با رنگ روشن سایه می زنند.

هاشور ابرو
هاشور ابرو

روش هاشور ابرو :

برای شروع پرپشت کردن ابرو با روش هاشور ابرو، اندازه پیشانی را با خط کش اندازه‌گیری می کنید و سپس مدل ابروهایی را که مد نظرتان است را با شابلون و مداد ابرو طراحی می کنید. در مرحله بعد، با دستگاه هاشور ابرو که ابزاری قلمی شکل و بسیار نازک هستند شروع به طراحی می نمایید. دستگاه هاشور ابرو کارتریج‌ دار است و رنگ های بسیاری در درون خود دارد، بعد از اینکه کادر ابرو را کشیدید داخل آن را به خوبی پر می کنید. هاشور زدن ابرو ۲۰ تا ۳۰ دقیقه بیشتر طول نمی کشد و تا ۳ ماه نیازی به ترمیم ندارد. بعد از آن تا ۲ سال ماندگاری دارد ولی دقت داشته باشید که بعد از آن باید یک بار دیگر ترمیم شوند.

مزایای از پرپشت کردن ابرو با روش هاشور ابرو :

پرپشت کردن ابرو با روش هاشور ابرو مزایای بسیاری دارد و به همین دلیل افراد زیادی از این روش برای زیبایی خود استفاده می کنند. برای اینکه با برخی از این مزایا آشنا شوید در ادامه آنها را توضیح می دهیم.
۱٫ ایجاد ظاهری زیبا :
داشتن ابروهایی که ظاهری طبیعی و زیبا داشته باشند آرزوی تمامی افراد است. روش‌های قدیمی که برای زیبایی ابرو مورد استفاده قرار می گرفت موجب ظاهری غیرطبیعی در ابروها می شد. به همین دلیل پرپشت کردن ابرو با روش هاشور ابرو امروزه مورد توجه قرار گرفته است. در هاشور زدن ابرو فقط خطوط بسیار نازکی دقیقا تارهای ابرو ایجاد می‌شود و نتیجه نهایی آن موجب ظاهری کاملا طبیعی در ابروها است جذابیت چهره شما را بیشتر می کند.

پرپشت کردن ابرو به روش هاشور ابرو
نتیجه هاشور ابرو

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *