هاشور ابرو در تهران و همه چیز درباره ی هاشور ابرو

هاشور ابرو در تهران

هاشور ابرو نوعی خالکوبی یا تتو است اما یک تتوی سطحی نه عمیق؛ هاشور با استفاده از سوزن‌های بسیار ریز انجام می‌شود و طول عمل در مرکز هاشور ابرو در تهران حدوداً ۳۰ تا ۴۵ دقیقه خواهد بود. هاشور ابرو معمولاً عوارض خاصی ندارد اگر توسط یک متخصص معتبر و دارای دانش و تجربه‌ی کافی صورت گیرد.

هاشور ابرو چیست؟

هاشور ابرو به زبان ساده همان تتو یا خالکوبی است اما  یک تتوی سطحی نه عمیق؛ متخصص ابرو  برای انجام  این نوع خالکوبی از ابزاری قلم-مانند استفاده می‌کند  که مجهز به ۷ تا ۱۶سوزن ریز  و مختلف است (و گاهی بیشتر).  این ریز-سوزن‌ها بقدری کوچک هستند که اجزاء دقیق آن‌ها با چشم معمولی و  بدون ابزار بزرگنما دیده نمی‌شوند. ویژگی خاص این سوزن‌ها ایجاد خطوط تیره‌ی نازک است بگونه‌ای که شکل و شمایل یک ابروی  واقعی را بازسازی کنند. متخصص حرفه‌ای در هاشورسازی می‌تواند با استفاده از فن سایه‌سازی جوهر مخصوص تتو را به زیر پوست بفرستد و با تشکیل سایه حالت طبیعی‌تری به ابرو بدهد.

سوزن هاشور ابرو

انجام عمل هاشور ابرو در تهران چقدر طول می‌کشد؟

بسته یه مهارت متخصص ابرو، معمولاً اولین جلسه‌ی عمل هاشور  1.5 تا ۲ ساعت بطول می‌انجامد که البته این زمان شامل مشاوره و مقدمات آن نیز می‌شود. پیش از شروع کار، فرایند بی‌حس‌کردن محوطه‌ی ابرو انجام می‌گردد اما خود عمل هاشور-زنی حدوداً ۳۰ تا ۴۵ دقیق زمان می‌برد.

قبل و بعد هاشور ابرو در تهران
قبل و بعد هاشور ابرو در تهران

 دوره‌ی نقاهت پس از هاشور-زنی چند روز است؟

دروه‌ی نقاهت در مورد هر فرد البته می‌تواند تا حدی متفاوت باشد با این‌حال  اغلب برای بهبود عوارض خفیف بعد از هاشور به دو هفته زمان نیاز هست. روز بعد از  هاشور-زنی ممکن است محوطه‌ی ابرو تیره رنگ شود ولی پس از مدتی  آن پوست تیره جدا خواهد شد و کمی بعد  رنگ تیره از بین می‌رود و پوست به حالت اولیه‌اش برمی‌گردد.

توصیه‌ی متخصصان معمولاً به مراجعان این است که صبور باشند چون ممکن است در بعضی موارد برگشتن به حالت عادی یک ماه طول بکشد. در واقع بعد از یک ماه ابروها رنگ واقعی خودشان را نشان می‌دهند و می‌توان با قطعیت درباره‌ی نتیجه‌ی عمل اظهار نظرکرد؛ و بعد از این مدت، می‌توانید اگر لازم باشد برای اصلاحات یا دستکاری‌های جزئی یا روتوش کردن ابرو اقدام کنید.

ضمناً فراموش نکنید در طی فرایند بهبود، محوطه‌ی ابرو را بیش از اندازه چرب یا مرطوب نکنید؛ بسته به نوع پوست، متخصص ابرو می‌تواند محصولاتی را برای مراقبت از ابرو به شما پیشنهاد کند.

 

ماندگاری هاشور ابرو در تهران چقدر است؟

 

هاشور ابرو در تهران در مرکز ستایش مهر

شاید بنظر برسد که  نتیجه‌ی هاشور زدن، مثل خالکوبی، دائمی است اما چنین نیست و رنگ هاشور بتدریج پس از دو سال محو خواهد شد؛ هرچند که در این مورد نیز عمر هاشور و ماندگاری‌اش به فرد و واکنش پوست او به جوهر مخصوص بکار رفته بستگی دارد. عموماً به افراد توصیه می‌شود هر شش ماه یکبار برای تقویت ابروها مراجعه کنند.

 

آیا هاشور ابروهای طبیعی شما را از بین می‌برد؟

 

اگر متخصص هاشور کارش را بدرستی انجام دهد می‌توان گفت که این عمل زیباسازی کمترین آسیب را به ابروهای طبیعی شما می‌رساند.  با این حال مهم است که در سالن زیبایی معتبر این کار را انجام دهید. چون اگر متخصص، رنگدانه‌ها را عمیق‌تر از اندازه‌ی لازم در پوست فرو کند یا اگر باعث عفونت شود احتمالاً فولیکول‌های مو آسیب دائمی خواهند دید .

 

چه کسانی گزینه‌ی مناسب هاشور ابرو هستند؟

 

هرکسی که پوست سالمی دارد می‌تواند گزینه‌ی مناسبی برای هاشور ابرو باشد؛ اما اگر پوست سالم نباشد نتایج آن قابل پیش‌بینی نیست و به احتمال زیاد حاصل کار مطلوب نخواهد بود. معمولاً کسانی که دچار نوعی اختلال خونریزی هستند یا شرایط التهابی فعال در منطقه‌ی نزدیک به ابرو دارند مثل اگزما، زونا، پسوریازیس، یا حساسیت به جوهر، و یا در حال درمان دارویی آکنه هستند مثل مصرف قرص روآکوتان و یا از داروها و مکمل‌های ضدپیری مانند رتینول استفاده می‌کنند و نیز مکمل‌ها یا داروهای رقیق‌‌کننده‌ی خون، ممکن است گزینه‌های خوبی برای هاشور نباشند. این فهرست می تواند طولانی‌تر شود و بیماری‌هایی مانند اختلالات تیروئیدی،  دیابت و دیگر بیماری‌ها و عوامل را دربربگیرد. بنابراین لازم است که پیش از اقدام برای هاشور ابرو با پزشک متخصص خود مشورت کنید.

 

آیا هاشور زدن ایمن است و عوارضی ندارد؟

بنابر آخرین یافته‌های پزشکی، گزارشی درباره‌ی این که عمل هاشور ابرو، بخودی خود، آسیبی به کسی می‌زند و یا عوارضی دارد در دست نیست؛ بنابراین اگر علاقمند به هاشور-زنی هستید می توانید با خیال راحت یک آه بلند بکشید و با انتخاب یک یک مرکز و متخصص کاربلد این عمل را بی‌درد و انجام دهید؛  اما با تأکید بر این‌که  هاشور ابرو توسط یک متخصص آموزش‌دیده و ماهر انجام گیرد. کسی که دانش و تجربه‌ی کافی در این زمینه داشته باشد.

 

با این حال از نظر علمی، مثل هر عمل پزشکی دیگری، حتی اگر نزد یک متخصص ماهر انجام شود نمی‌توان مدعی شد که هاشور ابرو ۱۰۰ درصد ایمن است و احتمال هر عوارضی کاملاً منتفی است؛ بنابراین بایستی توجه داشت که هرچند بعضی عوارض سطحی مثل خارش، پوسته‌پوسته شدن و قرمزی خفیف پوست طبیعی هستند اما باید نسبت به هر نوع عفونتی یا ورم قابل توجه حساس بود و در صورت مواجهه با آن‌ها  به پزشک مراجعه کرد.

 

(سالن تخصصی هاشور ابرو در تهران ستایش مهر با متخصصان با تجربه با بهترین امکانات میزبان شما خواهد بود)

مرکز تخصصی هاشور ابرو در کرج 

شماره های تماس رزرو وقت : ۰۹۱۲۸۶۹۳۵۵۲

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *