لیزر موهای زائد پوست در افراد پرمو

همانطور که می دانید این روزها لیزر موهای زائد پوست یکی از پرطرفدارترین و بهترین روش هایی است که موهای بدن را به خوبی از بین می برد. با این وجود باید بدانید که طبق گفته بسیاری از پزشکانی که متخصص زیبایی هستند، موهای زائد بدن به طور کلی از بین نمی رود و در صورت شما برخی از موها که مقاومت بیشتری دارند یک بار دیگر رشد می کنند.

نکات علمی در مورد لیزر موهای زائد پوست :

بسیاری از افرادی که می خواهند به وسیله لیزر موهای زائد پوست خود را از بین ببرند سوالات بسیار زیادی در مورد نکات علمی که راجع به لیزر موهای زائد وجود دارد را در ذهن خود دارند که باید به آنها پاسخ داده شود. در این مطلب قصد داریم در مورد نکات علمی راجع به لیزر موهای زائد پوست اطلاعاتی  را برای شما بیان کنیم.

همانطور که می دانید این روزها لیزر موهای زائد پوست یکی از پرطرفدارترین و بهترین روش هایی است که موهای بدن را به خوبی از بین می برد. با این وجود باید بدانید که طبق گفته بسیاری از پزشکانی که متخصص زیبایی هستند، موهای زائد بدن به طور کلی از بین نمی رود و در صورت شما برخی از موها که مقاومت بیشتری دارند یک بار دیگر رشد می کنند. لیزر کردن موهای زائد از جمله دستاوردهای علم پزشکی است که بایدها و نبایدهای بسیاری دارد و برخی از پزشکان برای انجام دادن این روش ممنوعیت ها و محدودیت هایی را بیان نموده اند. بر این اساس در ادامه نکات علمی راجع به لیزر موهای زائد پوست را برای شما بیان می کنیم تا شما برخی از این هشدارها و توصیه ها را جدی بگیرید.

از جمله نکات علمی راجع به لیزر موهای زائد پوست :

بسیاری از افراد بر این باور می باشند که می توانند از لیزر برای از بین بردن موهای زائد پوست خود استفاده کنند، اما باید گفت برخی از افراد نمی توانند این عمل زیبایی را انجام دهند، چرا که در مباحثی که در مورد  نکات علمی راجع به لیزر موهای زائد وجود دارد آورده شده است که موهای زائد بدن به دو دلیل در بدن ایجاد می شوند یکی از این دلایل هورمونی است و دیگری غیر هورمونی می باشد.

پوست

اگر دلیل اصلی موهای زائد پوست شما هورمونی باشد شما به هیچ عنوان نمی توانید آنها را از بین ببرید. اختلالات هورمونی که در برخی از خانمها به وجود می آید موجب می شود که آنها در قسمت هایی از بدن که به طور طبیعی  اصلا مو ندارند با موهایی تیره و ضخیم رو برو شوند، این اختلال به تنبلی تخمدان ارتباط دارد. پس این خانم ها باید طبق نکات علمی که راجع به لیزر موهای زائد وجود دارد عمل کنند، یعنی اول باید هورمون های پوست خود را درمان کنند و سپس به فکر لیزر موهای زائد باشند.

این دسته از افراد که مشکلات هورمونی در پوست خود دارند شاید این سوال برایشان پیش بیاید که یعنی لیزر موهای زائد برای آنها امکان پذیر نمی باشد ؟ در جواب این سوال طبق نکات علمی که راجع به لیزر موهای زائد وجود دارد باید گفته شود که چرا آنها می توانند از لیزر استفاده نمایند ولی باید همزمان که لیزر درمانی می کنند درمان دارویی خود را هم برای رفع بیماری هورمونی انجام دهند. درمان دارویی برای آنها باعث می شود که از رشد موهای جدیدی که در پوست می خواهند رشد کنند جلوگیری نماید و هم زمان با انجام لیزر موهایی که در بدن رشد کرده  اند از بین می روند. باید بیمارانی که مشکل هورمونی دارند دقت داشته باشند که اگر لیزر را بدون درمان های دارویی انجام دهند هیچ فایده ای برای آنها نخواهد داشت و یک بار دیگر موهای آنها رشد می کند.

Related image

پوست

نکات علمی راجع به لیزر زائد پوست در مورد افراد پرمو :

برخی از افرادی که پرمو می باشند ولی موهای آنها غیر هورمونی است پاسخ بسیار مناسبی به درمان لیزر موهای زائد پوست می دهند. این  دسته از افرادی که پرمو می باشند و موهای آنها هورمونی نیست ، اگر دارای موهای تیره ای باشند، پوست آنها روشن تر باشد و موی آنها قطر زیادی داشته باشد  بسیار زودتر از شر موهای زائد خود خلاص می شوند.به طور باید بدانید شانس این دسته از افراد در از بین رفتن موهای زائد پوست از کسانی که موهای کرکی دارند بیشتر است.

نکات علمی که راجع به لیزر موهای زائد پوست وجود دارد، در مورد پوست هر فرد بسیار مهم است و باید آن نکات را جدی بگیرید. هنگامی که شما موهای زائد بدن خود را به وسیله لیزر از بین می برید، امکان سوختگی در پوست  بالاتر می رود. این احتمال بیشتر برای افرادی وجود دارد که پوست های تیره ای دارند، این افراد باید بسیار مراقب باشند و از انجام دادن لیزر خودداری نمایند.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *