فیبروز ابرو و میکروپیگمنتیشن ابرو به روش فیبروز ابرو

فیبروز ابرو یکی از روش های میکروپیگمنتیشن ابرو می باشد که یکی از پرکاربردترین روش های زیبایی است که  انجام می شود. از این روش بیشتر برای سایه زدن و هاشور کردن استفاده می شود. همانطور که می دانید یکی از مهمترین اجزای صورت که در زیبایی تاثیر بسیاری دارد ابرو می باشد که خانم هایی که به زیبایی خود اهمیت می دهند از روش های گوناگونی برای زیبایی ابروهای خود استفاده می کنند

یکی از مهمترین اجزای صورت که در زیبایی صورت اهمیت دارد ابرو می باشد. روش های بسیاری برای زیبایی ابرو وجود دارد که در ادامه برخی از آنها را بیان می کنیم تا آشنایی بیشتری با این روش ها داشته باشید.

میکروپیگمنتیشن ابرو :

میکروپیگمنتیشن ابرو یکی از پرکاربردترین روش های زیبایی است که  انجام می شود. از این روش بیشتر برای سایه زدن و هاشور کردن استفاده می شود. همانطور که می دانید یکی از مهمترین اجزای صورت که در زیبایی تاثیر بسیاری دارد ابرو می باشد که خانم هایی که به زیبایی خود اهمیت می دهند می توانند با میکروپیگمنتیشن به این عضو صورت خود حالت زیباتری بدهند. میکروپیگمنتیشن برای هاشور کردن و سایه زدن این عضو صورت استفاده می شود که این روش با دستگاه های مخصوصی انجام می شود، سوزن هایی که در این دستگاه وجود دارد برای هر فردی به صورت جداگانه و اختصاصی مورد استفاده قرار می گیرد و یک بار مصرف است.

 در واقع عمل هاشور کردن از طریق سوزن هایی انجام می گردد که بر روی آن دستگاه قرار می گیرد. زمانی که برای هاشور کردن طول می کشد بسیار کم است چرا که به طور تقریبی ۲۰ الی ۳۰ دقیقه است. بسیاری از افراد بر این باور هستند که شاید هاشور کردن حالت ابرو را غیر طبیعی کند ولی شما با استفاده از این روش متوجه می شوید که تا چه اندازه روش طبیعی و زیبایی می باشد. به طور کلی میکروپیگمنتیشن یک از روش های جدیدی می باشد که بسیاری از افراد آن را امتحان کرده اند و از نتیجه آن رضایت دارند.

Image result for ‫میکرو پیگمنتیشن ابرو‬‎
فیبروز ابرو

ابرو

میکروپیگمنتیشن ابرو مناسب چه کسانی است ؟

همانطوری که بیان کردیم میکروپیگمنتیشن برای کسانی که می خواهند ابرو زیبایی داشته باشند بهترین پیشنهاد می باشد، ولی برخی از افراد هستند که بیشتر از دیگران به این روش زیبایی نیاز دارند. در ادامه برخی از این افراد را نام می بریم.

۱٫ افرادی که این عضو صورتشان نازک است.

۲٫ افرادی که تا حدودی ابرو کم پشتی دارند.

۳٫ افرادی که به دلایل گوناگونی فرم این عضو از صورتشان نامناسب شده است.

۴٫ عده ای هستند که از مدل این عضو صورت خود خسته اند و می خواهند تنوعی به مدل آنها بدهند.

۵٫ افرادی که به آرایش حساسیت بسیاری دارند.

۶٫ افرادی که وقت هر روز آرایش کردن را ندارند.

ابرو

فیبروز ابرو :

فیبروز ابرو یکی از متدهای زیبایی محسوب می شود که اولین بار در کشور صربستان برای زیبایی این عضو از صورت مورد استفاده قرار گرفت. امروزه فیبروز یکی از روش هایی زیبایی می باشد که در بیشتر کشورها انجام می شود. این روش یکی از روش های نیمه دائمی به شمار می رود که باید توسط متخصصینی که با این امر آشنایی لازم دارند انجام شود. به یکی از نکات بسیار مهمی که شما باید دقت داشته باشید این است که به طور حتم این روش را به دست تکنسین هایی بسپارید که با این روش آشنایی کامل و صحیحی دارند. شما می توانید برای اینکه به خوبی با روش های تکنسین ها آشنایی داشته باشید نمونه کارهای آنها را از نزدیک مشاهده کنید.

هدف اصلی که در روش فیبروز دنبال می شود این است که نواقصی که در ابرو وجود دارد را از بین ببرد و شما می توانید صاحب زیبایی بیشتری شوید. یکی از نکات بسیار مهمی که باید مد نظر داشته باشید این است که فیبروز روش زیبایی دائمی نمی باشد و بعد از مدتی از بین می رود و شما باید برای ترمیم آن باید باری دیگر مراجعه کنید.

فیبروزابرو

ابرو

مراحل فیبروز ابرو :

امروزه خانم هایی که اهمیت بسیاری به شیک پوشی و زیبایی خود می دهند از روش فیبروز ابرو برای زیبایی بیشتر خود استفاده می کنند. مراحلی که در این روش صورت می گیرد به این ترتیب است که در ابتدا خطوط ابرو باید در قسمت تاج اجرا شود، هر خطی که اجرا شود به دوبار تمدید کردن نیاز دارد. بعد از آن برای اینکه به آنها شوک وارد شود رنگ آن را می زنند. و بعد از اینکه آنها رنگ گرفتند، ۳ یا ۴ دقیقه بعد آن را بی حس می نمایند. یکی از نکات بسیار مهمی که باید به آن دقت داشته باشید این است که شما  ۱۰ روز قبل از اینکه خود از روش فیبروز استفاده کنید، ابروهایتان را نباید رنگ کنید.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *