راه های پرپشت کردن مو و روش های داشتن موی بلند و سالم

راه های پرپشت کردن مو و راز داشتن موی بلند و سالم چیست؟

داشتن موی بلند و سالم و پرپشت بودن مو در ظاهر خانم ها و حتی آقایان بسیار تاثیرگذار می باشد و برای جذب جنس مخالف تاثیر بسیار زیادی دارد در زیر روش هایی برای رسیدگی بیشتر و بهتر به موها و راه های پرپشت کردن مو را به شما یاد می دهیم

ما در این مقاله به شما راه های رسیدگی صحیح مو برای رشد سریع تر و پرشت کردن مو را یاد می دهیم

معرفی آرایشگاه تخصصی مو و هاشور ابرو در کرج و تهران :

اگر نیاز به یک مرکز تخصصی مو و شینیون مو  در کرج یا تهران را دارید ما مرکز تخصصی ستایش مهر را به شما معرفی می کنیم که در زمینه هاشور ابرو و میکروبلیدینگ تخصص زیادی دارند و این گفته ها از نمونه کار ها و رضایت مشتری ها در اینستاگرام این مرکز قابل مشاهده می باشد

جهت مشاهده نمونه کارهای این مرکز تخصصی هاشور ابرو می توانید به اینستاگرام این مرکز مراجعه کنید

برای ورود به اینستاگرام مرکز تخصصی ستایش مهر کلیک کنید

راه های پرپشت کردن مو :

همانطوری که می دانیم داشتن مو سالم و زیبا در ظاهر خانم ها و حتی آقایان بسیار تاثیرگذار می باشد، به همین دلیل باید در مورد روش هایی که از مو مراقبت می کند اطلاعاتی را به دست آوریم تا همیشه آنها را سالم و زیبا نگه داریم. بر این اساس شما اگر مایل هستید از آنها مراقبت نمایید باید به خوبی با روش های نگهداری از آن آشنایی کاملی به دست آورید. شما باید به زیبایی آنها بسیار اهمیت بدهید و همچنین تلاش نمایید که آنها را زیباتر کنید. در نتیجه برای اینکه به خوبی بتوانید از آنها خود مراقبت نمایید برخی از روش های نگهداری از آنها را بیان می کنیم.

روش های نگهداری و مراقبت از مو :

همانطوری که بیان نمودیم برای مراقبت از مو باید با روش های نگهداری از آنها آشنایی داشته باشید تا همیشه آنها را سالم و زیبا نگه دارید. در ادامه برخی از این روش ها را بیان می کنیم.

نگهداری از مو
نگهداری از مو

استفاده کردن از نی به جای اتو راه های پرپشت کردن مو :

شما برای اینکه آنها را در حالت خود ثابت نگه دارید، می توانید از نی و یا چنگال استفاده نمایید تا موهایتان به خوبی فر شوند و مو زیباتر داشته باشید، و بعد از آن برای اینکه آنها را ثابت کنید تافت بزنید. استفاده کردن از اتو و وسایل دیگری که آنها را فر می کند برای سلامتی آنها بسیار ضرر دارد و به زیبایی مو شما لطمه میزند.

برای روشن شدن مو ها از آبلیمو استفاده کنید :

اگر می خواهید همیشه آنها روشن باشند بهتر است از آبلیمو استفاده نمایید. استفاده کردن از آبلیمو به روشن تر کردن آنها بسیار کمک می کند و همچنین اگر آنها دارای زردی باشند، به خوبی می تواند زردی آنها را از بین ببرد.

 مخلوط کردن آب با نرم کننده :

کسانی که می خواهند با انواع مختلف بافت و بستن مو آشنایی داشته باشند بهتر است که نرم کننده خود را با آب مخلوط نمایند. دقت داشته باشید که نرم کننده باید با آب داغ به خوبی مخلوط شود که به مواد شیمیایی که درون نرم کننده وجود دارد آسیبی وارد نشود. بعد از اینکه ترکیب نرم کننده را تهیه کردید آن را روی موهای خیس خود بمالید تا به خوبی حالت بگیرند. این روش به زیبایی شما بسیار کمک می کند.

مخلوط کردن جوش شیرین با نرم کننده :

یکی دیگر از این روش ها که تاثیر بسیاری دارد، این است که به نرم کننده خود جوش شیرین اضافه نمایید. جوش شیرین به طور دقیق مانند نرم کننده عمل می نماید و آنها را بسیار درخشان تر و زیباتر می کند.

کوتاه کردن کو
کوتاه کردن کو

تافت زدن روی گل سرها :

اگر می خواهید گیره سر موهایتان سر جای خود به خوبی باقی بماند، بهتر است دو دقیقه قبل از اینکه از آنها استفاده کنید از تافت استفاده نمایید یعنی روی گل سرها تافت بزنید.

قبل از حمام آنها را شانه بزنید :

یکی دیگر از روش های نگهداری این است که اگر می خواهید ریزش کمتری داشته باشید بهتر است قبل از اینکه دوش بگیرید آنها را به خوبی شانه بزنید. در این صورت دیگر در حمام شما ریزش زیادی نخواهید داشت.

زیاد آنها در زیر حوله نگه ندارید :

یکی دیگر از روش نگهداری کردن از آنها که بسیار اهمیت دارد و باید به خوبی به آن دقت داشته باشید این است که موهای خود را به طرز صحیح لایه حوله بپیچانید. چگونگی پیچش آنها در لایه حوله بسیار مهم می باشد، بهتر است که آنها را زیاد رد زیر حوله نگه ندارید. بعد از اینکه آب آنها را به خوبی گرفتید اجازه دهید در فضای آزاد خشک گردند. چرا که اگر آنها زیاد در لایه حوله ماندگار باشند ریشه شان دچار آسیب می گردد و همچنین حالت بدی به خود می گیرند.

براق بودن مو
براق بودن مو

 اکستنشن :

اگر می خواهید موهای چتری بسیار زیبایی داشته باشید ولی استرس آن را دارید که آیا این مدل برای صورت شما مناسب هست یا نیست، بهتر است از اکستنشن استفاده نمایید. اکستنشن اگر به درستی انجام گردد در واقع یکی از بهترین روش های نگهداری از آنها به شمار می رود.

۹٫ موقع خواب آنها را ببندید :

یکی دیگر از روش هایی که در سلامت مو تاثیر بسیاری دارد این است که آنها را هنگام خواب به خوبی با کش ببندید، چرا که از ریش آنها جلوگیری می کند.

 

نیاز به معرفی ارایشگاه تخصصی مو و هاشور ابرو در کرج و تهران دارید؟

ما مرکز تخصصی هاشور ابرو و میکروبلیدینگ ستایش مهر واقع در جهانشهر کرج و تهران را به شما معرفی می کنیم

جهت مشاهده نمونه کارهای این مرکز تخصصی هاشور ابرو می توانید به اینستاگرام این مرکز مراجعه کنید

برای ورود به اینستاگرام مرکز تخصصی ستایش مهر کلیک کنید

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *